Şekerli Vanilin

Şekerli Vanilin ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Şekerli Vanilin ihtiyaçlarınız için bizi arayabilir veya Şekerli Vanilin ihtiyacınız için aşağıdaki dükkan linklerimizden ürünlerimize hızlıca ulaşıp ekonomik fiyatlarla ürünlerimize online sahip olabilirsiniz.


Doğuş Makina
0530 394 25 92

Doğuş Makina; Dünyanın en önemli, Soft dondurma, Frozen yoğurt makineleri ve Ekipmanları üreticisi olan "Gelmatic" firmasının Türkiye ve Ortadoğuda ki birçok ülkenin ana distribütörüdür. Temel taşlarını; bilgi, güven ve müşteri memnuniyeti üzerine oturtmuş olan Doğuş Dondurma Makinaları, sahip olduğu bilgileri, mühendislik alt yapısı ile birleştirip; "Triomaxx" markalı soft dondurma, frozen yogurt, ve gelato makine grubunun marka sahibidir.Gelmatic ile birlikte dünyanın bir çok noktasındaki fuarlara katılan Doğuş Dondurma Makineleri, Frozen yoğurt ve Soft Dondurma konseptleri konusunda Türkiye de lider konumdadır.

Mükemmel dondurmaya ulaşmak istememiz sebebiyle dondurma hammaddeleri konusunda yıllardan beridir süren arge çalışmalarımız devam etmektedir.Dondurma hammaddeleri için oluşturduğumuz AROMİO markalı dondurma tozları,salep,waffle ,sıcak çikolata,soğuk kahve,limonata tozları ve daha birçok ürünümüz pazarda hızlıca yer edinmiş ve Türkiye'nin bir çok şehrine yayılmıştır.Aynı zamanda Avrupa standartlarında olan AROMİO Soft Dondurma ve Frozen Yoğurt tozları ve Endüstriyel Dondurma tozları ve Tava Dondurma tozları ,Waffle,Sıcak Çikolata,Salep ve Soğuk Kahve tozları yurt içi ve yurt dışı pazarlarda da beğeni ile kullanılmaktadır.<strong>Şekerli Vanilin</strong> Sık Sorulanlar

Şekerli Vanilin ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Şekerli Vanilin ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Şekerli Vanilin ihtiyaçlarınıza bilgi ve destek için 0532 100 52 43

Şekerli Vanilin ürünlerinizi online olarak satın alabilir miyim?

Evet, Şekerli Vanilin Ürünlerimizi yukarıda linkleri bulunan Trendyol ve Hepsi Burada dükkanlarımızdan online alabilirsiniz.


  • Şekerli Vanilin
  • Toptan Şekerli Vanilin
  • Şekerli Vanilin firmaları
  • Şekerli Vanilin üreticileri
  • Şekerli Vanilin toptancıları

Adres

İtob Osb Mah. 10024 Sok. No:16
Menderes / İzmir

Telefon

+90 532 100 52 43
+90 232 799 07 70

Sosyal Ağlar

Web
Analytics