Kornet Külah Tozu

Bursa Kornet Külah Tozu

Bursa Kornet Külah Tozu ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Bursa Kornet Külah Tozu ihtiyaçlarınız için bizi arayabilir veya Bursa Kornet Külah Tozu ihtiyacınız için aşağıdaki dükkan linklerimizden ürünlerimize hızlıca ulaşıp ekonomik fiyatlarla ürünlerimize online sahip olabilirsiniz.


Doğuş Makina
0530 394 25 92

Doğuş Makina; Dünyanın en önemli, Soft dondurma, Frozen yoğurt makineleri ve Ekipmanları üreticisi olan "Gelmatic" firmasının Türkiye ve Ortadoğuda ki birçok ülkenin ana distribütörüdür. Temel taşlarını; bilgi, güven ve müşteri memnuniyeti üzerine oturtmuş olan Doğuş Dondurma Makinaları, sahip olduğu bilgileri, mühendislik alt yapısı ile birleştirip; "Triomaxx" markalı soft dondurma, frozen yogurt, ve gelato makine grubunun marka sahibidir.Gelmatic ile birlikte dünyanın bir çok noktasındaki fuarlara katılan Doğuş Dondurma Makineleri, Frozen yoğurt ve Soft Dondurma konseptleri konusunda Türkiye de lider konumdadır.

Mükemmel dondurmaya ulaşmak istememiz sebebiyle dondurma hammaddeleri konusunda yıllardan beridir süren arge çalışmalarımız devam etmektedir.Dondurma hammaddeleri için oluşturduğumuz AROMİO markalı dondurma tozları,salep,waffle ,sıcak çikolata,soğuk kahve,limonata tozları ve daha birçok ürünümüz pazarda hızlıca yer edinmiş ve Türkiye'nin bir çok şehrine yayılmıştır.Aynı zamanda Avrupa standartlarında olan AROMİO Soft Dondurma ve Frozen Yoğurt tozları ve Endüstriyel Dondurma tozları ve Tava Dondurma tozları ,Waffle,Sıcak Çikolata,Salep ve Soğuk Kahve tozları yurt içi ve yurt dışı pazarlarda da beğeni ile kullanılmaktadır.<strong>Bursa Kornet Külah Tozu</strong> Sık Sorulanlar

Bursa Kornet Külah Tozu ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Bursa Kornet Külah Tozu ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Bursa Kornet Külah Tozu ihtiyaçlarınıza bilgi ve destek için 0532 100 52 43

Bursa Kornet Külah Tozu ürünlerinizi online olarak satın alabilir miyim?

Evet, Bursa Kornet Külah Tozu Ürünlerimizi yukarıda linkleri bulunan Trendyol ve Hepsi Burada dükkanlarımızdan online alabilirsiniz.


  • Bursa Kornet Külah Tozu
  • Toptan Bursa Kornet Külah Tozu
  • Bursa Kornet Külah Tozu firmaları
  • Bursa Kornet Külah Tozu üreticileri
  • Bursa Kornet Külah Tozu toptancıları

Adres

İtob Osb Mah. 10024 Sok. No:16
Menderes / İzmir

Telefon

+90 532 100 52 43
+90 232 799 07 70

Sosyal Ağlar

Web
Analytics